Полум'ягасники колекторні

У деяких випадках у систему глушника автомобіля встановлюють спеціальну деталь, що має назву - колекторний полум'ягасник. Як видно з назви, його встановлюють у безпосередній близькості біля колектора або ж у сам колектор. Давайте розглянемо призначення цієї деталі, а також її будову. Також вкажемо на те, як правильно вибрати полум'ягасник.

Будова і призначення колекторного полум'ягасника

Перед тим як вказати на базові властивості цієї деталі, необхідно розглянути її будову. Такий виріб складатиметься з таких частин:

  • вхідного і вихідного отворів, які за діаметром мають збігатися зі сполучними трубами системи вихлопу;

  • увігнутої лійкоподібної поверхні на корпусі з боку входу, вихідна частина може бути реалізована по-різному, це не принципово;

  • герметичного корпусу круглої або овальної форми, при цьому довжина корпусу може бути різною;

  • внутрішнього патрубка з перфорацією, що з'єднує всередині деталі вхід із виходом;

  • наповнювача, розташованого всередині корпусу, це звукопоглинальний матеріал з дуже хорошими жаростійкими якостями і стійкістю до вологи.

Найкращими моделями полум'ягасників є вироби, виготовлені з міцної нержавіючої сталі, яка добре переносить високі температури.

Тепер про призначення колекторних полум'ягасників. Коли хвиля інтенсивного звуку з високою енергією потрапляє на лійкоподібну поверхню входу і проникає всередину перфорованої труби, на отворах перфорації відбувається її гасіння і розсіювання з подальшим частковим поглинанням матеріалом наповнювача. Це дає можливість зробити роботу автомобіля тихішою, а головне знімає навантаження з інших компонентів вихлопної системи. Це таке механічне навантаження, яке створює високоенергетична звукова хвиля від працюючого двигуна.

Способи встановлення полум'ягасника

Коли і куди слід встановити в автомобіль полум'ягасник? Варто уточнити, що ця деталь за штатом практично ніколи у вихлопну систему не ставиться, а значить її ставлять як новий вузол, навіщо це роблять? Тут можливо кілька ситуацій, але можна озвучити головну: якщо ви видаляєте повністю каталітичний нейтралізатор або по-простому каталізатор із системи вихлопу, то на його місце необхідно щось поставити. Найкращим вибором буде саме полум'ягасник.

Які існують способи встановлення колекторного полум'ягасника:

  • як самостійна деталь з метою тюнінгу автомобіля, це можливо, якщо простір у системі вихлопу дозволяє таку модернізацію;

  • під час видалення каталітичного нейтралізатора, при цьому структуру внутрішніх сот видаляють, а корпус залишається, всередину корпусу і заварюють полум'ягасник, згодом старий корпус із полум'ягасником ставлять назад у вихлоп;

  • у разі повного видалення каталізатора разом із корпусом, при цьому на його місце ставиться на фланцях або іншим способом полум'ягасник.

Якщо розглянути вище наведені властивості цієї деталі, то стає зрозуміло, чому вона ставиться замість каталізатора. При цьому важливо вибрати її відповідний варіант, у кожному конкретному випадку і під конкретну модель автомобіля.

Під час купівлі полум'ягасника важливо враховувати діаметр вхідного і вихідного отворів, довжину виробу, форму корпусу - коло або овал у перетині. Варто зазначити, що овальні колекторні полум'ягасники створені спеціально під овальної форми каталізатори, які мають таку саму форму корпусу.Пламегаситель колекторний діаметр 100 довжина 120 CBD

Пламегаситель колекторний діаметр 100 довжина 120 CBD

Виробник:CBD
Модель:pl100-120-PLIN148
1336 грн.
Пламегаситель колекторний діаметр 100 довжина 130 CBD

Пламегаситель колекторний діаметр 100 довжина 130 CBD

Виробник:CBD
Модель:pl100-130-PLIN179
1369 грн.
Пламегаситель колекторний діаметр 100 довжина 140 CBD

Пламегаситель колекторний діаметр 100 довжина 140 CBD

Виробник:CBD
Модель:pl100-140-PLIN180
1395 грн.
Пламегаситель колекторний діаметр 100 довжина 150 CBD

Пламегаситель колекторний діаметр 100 довжина 150 CBD

Виробник:CBD
Модель:pl100-150-PLIN150
1300 грн.
Пламегаситель колекторний діаметр 110 довжина 140 CBD

Пламегаситель колекторний діаметр 110 довжина 140 CBD

Виробник:CBD
Модель:pl110-140-PLIN184
1489 грн.
Показано з 1 по 12 із 67 (6 сторінок)