Обманка лямбда зонда

Деякі внесення змін у вихлопну систему автомобіля можуть спричинити необхідність встановлення такої невеликої за розмірами деталі, як - обманка лямбда зонда. Для величезної кількості імпортних і вітчизняних автомобілів такі вироби можна знайти в нашому інтернет-магазині. Як правильно вибрати і замовити обманку для свого авто, давайте зупинимося на цьому питанні детальніше.

Для чого потрібна обманка лямбда зонда?

Якщо ви вирішили видалити остаточно каталізатор з вихлопної системи, а це найчастіше робиться через дорожнечу купівлі нової аналогічної запчастини, то замість нього ставиться полум'ягасник або перехідник. При цьому може бути реалізовано один із трьох сценаріїв, а саме:

  • полум'ягасник вварюється в старий корпус каталізатора на його місце;

  • полум'ягасник встановлюється як окрема деталь на те місце, де раніше був каталітичний нейтралізатор;

  • ставиться труба-перехідник на порожній простір у вихлопі.

У будь-якому разі після однієї з таких замін загорятиметься помилка роботи двигуна «Сheck Еngine», яка пов'язана з роботою кисневого датчика (лямбда-зонда). Щоб усунути помилку, застосовується спеціальна обманка.

Вибір обманок кисневого датчика

Які бувають види обманок лямбда зонда? Тут можна виділити кілька:

  • механічна - завдяки обмеженню потрапляння потоку відпрацьованих газів на сенсор датчика вдається усунути проблему, ця методика розрахована на авто стандарту Євро-2 і 3;

  • емулятор - являє собою міні-каталізатор, який встановлюють тільки на сенсор лямбда-зонда, в цьому разі «правильні» і очищені вихлопні гази потраплятимуть тільки на датчик, але в автомобілі каталізатора не буде. Такий тип призначений для авто зі стандартами Євро - 3, 4, 5;

  • електронна обманка - це невелика схема, яку встановлюють у дроти зв'язку між комп'ютером авто і самим кисневим датчиком, тут зонд буде все робити правильно, але комп'ютер завдяки роботі електронного емулятора отримуватиме «вірні дані», так вдається виправити помилку «Сheck Еngine» сучасних авто.

Будь-який з перерахованих варіантів можна знайти у нас в онлайн - магазині.

Емулятор лямбда зонда для автомобілів

Є різні автомобілі у нас в країні: вітчизняні, вироблені на пострадянському просторі, зарубіжні, вони всі мають різний вік, а також екологічний стандарт вихлопної системи, (якщо останній взагалі був передбачений конструкторами). Залежно від віку, такого стандарту, а також деяких особливостей автомобіля і купується емулятор кисневого датчика. Це один із найпростіших способів розв'язати проблему «Сheck Еngine».

Існують способи, де вносяться зміни в програмне забезпечення керування автомобілем, (перепрошивка ЕБУ), але така процедура доволі небезпечна і її можуть виконати тільки фахівці з досвідом. Її краще уникати і вирішити проблему простими методами.

Як вибрати емулятор кисневого датчика?

У нас в країні є досить багато поширених і популярних автомобілів, і їхні власники також стикалися з проблемою появи помилки лямбда зонда. Тому у нас в каталозі є вже готові рішення для деяких моделей і марок автомобілів. Так ви можете вибрати потрібну вам обманку, ґрунтуючись на її точній відповідності вашому авто.

Якщо спеціально адаптований емулятор придбати не виходить, то можна замовити універсальний, розрахований на екологічний стандарт вашого автомобіля. Тут ви завжди можете проконсультуватися перед покупкою у наших фахівців.

Купити обманку лямбда зонда в Україні

Якщо ви шукаєте обманку кисневого датчика, то купити її в Україні можна у нас в інтернет-магазині. Ми пропонуємо такі вироби з якісних матеріалів і правильних розмірів, є великий вибір обманок для різних ситуацій, вихлопних систем і моделей автомобілів.

Для наших покупців ми пропонуємо готові рішення за хорошими цінами від відомих у нас в країні виробників. У будь-якій ситуації ви можете дізнатися більше про представлену продукцію, якщо звернетеся до нас. Купити обманку лямбда-зонда можна і за допомогою оформлення замовлення через ваш кошик покупців у нас на сайті.

Особливості замовлення та оплати

Оплата вашої покупки може бути зроблена одним із способів, який вам більше підходить, а саме:

  • передоплатою на банківську карту, сюди ж можна віднести і перерахування на р/р для юридичних осіб;

  • отриманням товару післяплатою;

  • безпосереднім придбанням у нас на складі за готівку.

При оформленні замовлення післяплатою, доставку, а також послуги з опції післяплати оплачує покупець.

Доставка

Наша компанія здійснює постійні відправки замовлень покупців кожного робочого дня. Якщо ви оформляєте покупку до обіду, то можете розраховувати на її відправлення цього ж дня. Стандартний термін доставки залежить від графіка роботи перевізника, як правило, це 1-2 дні.Обманка лямбда зонда (емулятор каталізатора) євро 4 - 5 DM
Хіт
Обманка лямбда зонда (емулятор каталізатора) євро 2 - 3 довга DM
Хіт
Обманка лямбда зонда (емулятор каталізатора) євро 2 - 3 коротка DM
Хіт
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)